Kontakt

Kontakta oss

Med vår erfarenhet inom branschen så kan vi hjälpa dig välja rätt. 

Har du någon fundering kring skyltning så ställer vi upp. Du är välkommen att kontakta oss!

För offertförfrågan hänvisar vi till Begär Offert där ni kan fylla i respektive fält för en korrekt offert.

Luleå

Roger Kurkkio

VD & Säljare

0920-22 57 88 \\ 070-534 34 84 roger@reklamcentra.com

Per-Anders Blind

Vice VD & CNC-operatör

0920-171 45 // 070 100 91 14
pa@reklamcentra.com

Tomas Andersson

Säljare

0920-22 57 88 \\ 070-184 00 05 tomas@reklamcentra.com

Michael Tonvall

Grafisk Designer

0920-22 57 88 \\ 0920-171 49 michael@reklamcentra.com

Anders Svensson

Tryck & Montering

0920-22 57 88
anders@reklamcentra.com

Tobias Ylinenpää

Montage, Dekor & Skylt

0920-22 57 88
tobias@reklamcentra.com

Isak Alalehto

Montage, Dekor & Skylt

0920-22 57 88
isak@reklamcentra.com

Vill du skylta?

Kontakta oss för kostnadsfri offert.

Begär offert

För att kunna ge Dig bästa möjliga förslag, var vänlig bifoga vektorbaserade logotyper (.eps, .ai och/eller .pdf format) och gärna foton på tänkt placering. Tips på hur man fotograferar på bästa sätt finner du genom att klicka på länken HÄR.